Jak to działa?

Jak to działa?

Jak to działa?

Dystrybutor Ecovend jest innowacyjnym urządzeniem dostarczającym krystalicznie czystą i świeżą wodę w firmie. Dzięki najnowszym rozwiązaniom i technologiom woda z sieci wodociągowej poddawana jest wielostopniowemu procesowi filtracji. System filtrów usuwa szkodliwe zanieczyszczenia chemiczne i mikrobiologiczne, pozostawiając jednocześnie wszystkie składniki wody mające pozytywny wpływ na nasze zdrowie i jej dobry smak. Tak uzdatnioną wodę dystrybutor przygotowuje do bezpośredniego spożycia jako zimną (4°- l0°C) lub gorącą (75° – 96°C).

Urządzenia są alternatywą dla wody dostarczanej w butlach pięciogalonowych, dzięki tym urządzeniom dbamy o środowisko, gdyż nie wymagają one cotygodniowego transportu, w związku z czym ograniczamy emisję CO2 do atmosfery.

Montaż dystrybutorów wraz z wykonaniem instalacji, niezbędnej do zasilania urządzeń oraz wymiana filtrów dwa razy w roku, przeprowadzana jest bezpłatnie przez naszą firmę.

Dzięki dystrybutorom Ecovend zawsze mamy tyle czystej i smacznej wody ile aktualnie jest potrzebne. Również przechowywanie i dźwiganie ciężkich butli bezpowrotnie znika i wreszcie wymierna korzyść finansowa – stała wartość faktury co miesiąc, przez okrągły rok.