Od kiedy jesteś na naszej stronie oszczędziliśmy już butelek PET!

Dystrybutory

Dystrybutory

ECOVEND przedstawia klientom rosnące w popularność bezbutlowe dystrybutory filtrujące wodę, które są komfortowym i częstym wyborem zarówno dla szkół jak i firm. Dostępne na naszej stronie modele dystrybutorów są wykonane z najwyższą precyzją oraz wyczuciem estetyki. Starannie dobrane filtry uzdatniają wodę z sieci oferując wysokiej jakości wodę gazowaną i niegazowaną: gorącą, schłodzoną czy też w temperaturze pokojowej. Zapraszamy do kontaktu każdego, kto jest zainteresowany wygodą oraz środowiskiem!

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne urządzenia dedykowane dla każdego sektora.

Biura i miejsca pracy

Biura i miejsca pracy

Kluby fitness i wellness

Kluby fitness i wellness

Sieci handlowe i punkty sprzedaży

Sieci handlowe i punkty sprzedaży

Sektor publiczny

Sektor publiczny

HoReCa - hotele i restauracje

HoReCa - hotele i restauracje

Domy i apartamenty

Domy i apartamenty

Szkoły i uczelnie

Szkoły i uczelnie

Służba zdrowia

Służba zdrowia

Poznaj nasze dystrybutory

Bezbutlowe dystrybutory filtrujące wodę z oferty ECOVEND są przystosowane do pracy w wielu miejscach. Umożliwiają one stały dostęp do zdrowej wody pitnej dzięki stałemu podłączeniu do sieci. Nasze produkty cechuje nie tylko funkcjonalność i wysoka wydajność, ale również atrakcyjny design, który świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Oferujemy dystrybutory w różnych wersjach, które pasują do różnych stylów i potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, gdzie wyszkoleni specjaliści służą pomocą oraz udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Standard

Dystrybutor wody standard

Innowacyjne, bezbutlowe dystrybutory filtrujące wodę Ecovend Standard to nowoczesne, ekologiczne rozwiązanie eliminujące konieczność kupowania plastikowych butelek. Model Standard coraz częściej wybierany jest przez dyrektorów szkół, właścicieli biur czy też instytucje publiczne. Dystrybutory wyróżniają się ponadto nie tylko estetycznym designem, ale także łatwym montażem, zabezpieczeniem przed zalaniem, jednocześnie oszczędzając mnóstwo czasu, przestrzeni oraz funduszy.

Podblatowe

Podblatowy dystrybutor wody gazowanej

Decydując się na podblatowy dystrybutor wody Ecovend Iceberg, osoby ceniące ekologiczne rozwiązania będą pozytywnie zaskoczone z możliwości, jakie oferuje nasz asortyment. Seria produktów podblatowych to wydajne i kompaktowe urządzenia idealnie nadające się do biura czy też instytucji publicznej. Zachęcamy do odwiedzenia dedykowanej podstrony, gdzie znajdą Państwo specyfikację techniczną dystrybutorów podblatowych.

Premium

Dystrybutor wody premium

Dystrybutor wody Ecovend Premium to innowacyjna propozycja dla klientów, którzy oczekują najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Elegancki wygląd oraz wysoka funkcjonalność sprawiają, że produkt ten idealnie nadaje się do zakładu pracy, biura czy też do szkoły. Dystrybutor w wariancie Premium stanowi doskonałe źródło świeżej i czystej wody pitnej, z możliwością wyboru wody zimnej lub gazowanej. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją oraz kontaktu z naszymi specjalistami w celu nawiązania współpracy.

gazowana

gazowana

zimna

zimna

gorąca

gorąca

A Ty jaką wodę lubisz najbardziej?

Dystrybutory

Najczęściej zadawane pytania

 1. Jak działa dystrybutor wody podłączony do sieci?

  Działanie, jakim wyróżnia się dystrybutor wody gazowanej z sieci, opiera się na połączeniu nowoczesności z ekologią. Nasze urządzenie podłącza się na stałe do sieci wodociągowej, co gwarantuje nieprzerwane dostarczanie świeżej wody, przepuszczonej przez starannie dobrane filtry, w celu wyeliminowania wszelkich zanieczyszczeń. Tym samym osoby zainteresowane takim rozwiązaniem, zyskują dostęp do wysokiej jakości wody pitnej, gotowej do spożycia w dowolnym momencie.

 2. W jakiej temperaturze dostępna jest woda?

  W Ecovend, oferując użytkownikom dystrybutor wody z sieci, proponujemy kilka opcji dotyczących temperatury wody. W zależności od preferencji można zdecydować się na wodę zimną (od 4℃ do 8℃), gorącą (od 80℃ do 95℃) lub w temperaturze pokojowej. Dzięki temu każda osoba korzystająca z urządzenia ma szansę dostosować temperaturę napoju do własnych upodobań.

 3. Jak serwisowany jest dystrybutor wody z sieci?

  W przypadku dystrybutorów wody oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne w całej Polsce, obejmujące regularne konserwacje, wymianę filtrów, zabezpieczenie przed awariami oraz planowane przeglądy, wykonywane co pół roku. Odpowiednio zoptymalizowany i przy tym kompleksowy proces serwisowania pozwala nam wyeliminować wszelkie niedogodności związane z użytkowaniem dystrybutora, co zapewnia nie tylko wysoką jakość dostarczanej wody, ale także pewność, że urządzenia będą działać efektywnie i niezawodnie.

 4. Dystrybutory wody dla szkół i firm - nawiązywanie współpracy

  Asortyment Ecovend to przede wszystkim innowacyjne dystrybutory wody dla szkół oraz firm, dostosowane do unikalnych wymagań różnych placówek. Dzięki podłączeniu urządzenia do sieci wodociągowej udaje się całkowicie zrezygnować z wody w plastikowych butelkach, zyskując stały dostęp do świeżej i zdrowej wody pitnej, zarówno zimnej, gorącej, jak i gazowanej. W celu nawiązania współpracy z naszą firmą zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego, kontakt telefoniczny pod numerem 667 888800, lub bezpośredni kontakt mailowy pod adresem ecovend@ecovend.pl.

Porozmawiajmy
o Twoich potrzebach

i oszczędnościach w Twojej firmie

ECOVEND Sp. z o.o
ul. Zabrodzka 1F
52-336 Wrocław

NIP: 894-30-24-449

Możesz również zostawić nam swój numer telefonu lub e-mail - skontaktujemy się z Tobą


  Porozmawiajmy<br>o <strong>Twoich potrzebach</strong>